Редизайн сайту

Редизайн сайту - це комплекс заходів з модернізації, які передбачають внесення змін у дизайн, контент, функціональність ресурсу. Ця послуга може передбачати не тільки зміну колірної гами, логотипу, а й загалом структури сайту. 

Навіщо потрібно замовити редизайн сайту? Багато власників сайтів рано чи пізно стикаються з ситуацією, коли їхній ресурс починає програвати конкурентам. Тоді виникає необхідність щось змінити. На допомогу можуть прийти фахівці студії веб-розробок OwlWeb. Тут з радістю виконають редизайн сайту, з урахуванням особливостей ресурсу та побажань його власника.

Що включає в себе редизайн?

Послуги з редизайну сайту можуть включати в себе виконання різних завдань. Наприклад, це може бути редизайн логотипів, послуга актуальна, якщо лого застарів або змінився продукт (послуга). Також редизайн логотипу може знадобитися, якщо змінилася політика компанії, відбулося злиття або поглинання. Редизайн сайту часто включає в себе зміну кольору, шрифтів, стилю оформлення. Також у рамках редизайну часто проводять заміну контенту, його доопрацювання або видалення старих статей, рубрик або цілих розділів. Крім того, позбавлення від застарілого контенту часто дає змогу поліпшити швидкість завантаження сторінок. Редизайн сайту може включати впровадження елементів анімації, що позитивно впливає на конверсію. Опрацювання HTML-коду дає змогу поліпшити позиції в пошуку, а оптимізація юзабіліті, що передбачає поліпшення навігації сайтом, розробку зручного меню, дає змогу поліпшити зручність ресурсу для користувача.

Навіщо потрібна розробка редизайну веб сайту

Часто виникає питання, навіщо потрібна розробка редизайну веб сайту, адже він і так працює. Є низка ознак, які вказують на те, що сайту потрібен терміновий редизайн:

Ресурс виглядає морально застарілим.
Причому це неминучий процес, якщо ваш веб-сайт існує не перший рік. Технології постійно розвиваються, конкурентів стає все більше. Відсутність розвитку - шлях у нікуди. Сайту потрібен редизайн.
На сайті відсутня адаптивність.
У сучасній реальності вкрай важливим є коректне відображення ресурсу, до того ж не тільки на ПК, а й на смартфоні, планшеті. Редизайн сайту передбачає масштабну роботу, яка дасть змогу вивести проєкт на новий рівень, зробити його приємнішим і зручнішим для користувачів.
Потрібен ребрендинг.
Причина - це зміна іміджу компанії, логотипу, візуалу, розширення асортименту або сфери діяльності.
Низька популярність серед користувачів.
Якщо статистика показує, що користувачі затримуються на сайті не так довго, як хотілося б, значить, їх щось не влаштовує. Потрібно зрозуміти в чому причина і замовити редизайн.

Також оновлення сайту можливе під час переїзду на нову CMS. Часто на перших етапах розвитку бізнесу багато хто обирає шаблонні сайти на простеньких CMS. Згодом це може стати проблемою, адже такі сайти мають обмежений функціонал, що гальмує просування. Врятувати ситуацію зможе редизайн.

Види редизайну

01. Візуальний
02. Функціональний
03. Технічний
04. Повний редизайн

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію 😊

Процес розробки редизайну сайту

01. Аналіз наявного сайту та бізнесу.
02. Розробка концепції сайту.
03. Створення прототипу.
04. Розробка і верстка.
05. Підготовка нового контенту і додавання його на сайт.
06. Тестування та доопрацювання.

Переваги розробки редизайну сайту від OwlWeb!

Редизайн сайту має очевидні переваги. Особливо, якщо цю роботу виконано професіоналами своєї справи. Наприклад, студією веб-розробок OwlWeb:

01.
Поліпшення реакції користувачів.

Застарілий дизайн і функціонал значно погіршує реакцію користувачів, скорочує час, проведений на сторінках ресурсу, збільшує кількість відмов і знижує конверсію. Тому важливо вчасно проводити роботи з редизайну.

02.
Мінімізація витрат часу як для власника ресурсу,

так і для користувачів, які зможуть знаходити інформацію про важливу послугу чи товар ще швидше та зручніше.

03.
Створення можливостей для розвитку нових напрямів у бізнесі.

Якісно виконаний редизайн може суттєво допомогти бізнесу. Адже введення нової продукції завжди вимагає перегляду концепції, формату презентації.

04.
Видалення технічних помилок.

Усунення проблем із некоректним відображенням сторінок сайту в різних браузерах і на різних пристроях.

05.
Введення в користування нових технологій і функціоналу.

Нові технології, вимоги та нові можливості - все це вдається впровадити під час редизайну.

06.
Можливість додатково виділитися серед конкурентів, збільшення прибутку.

Навіть за рахунок того, що сайт стане виглядати більш сучасно і круто, можна виділитися на тлі конкурентів. Гарний, функціональний сайт, який завжди доступний і зручний, приносить у рази більше прибутку.

Вартість редизайну сайту

Яка на редизайн сайту ціна залежить від низки факторів. Вартість редизайну не може бути однаковою для всіх проєктів, адже кожен проєкт унікальний і може вимагати введення функцій і фішок, для реалізації якого потрібна різна кількість часу. Вартість редизайну в кожному конкретному випадку розраховується нашими фахівцями індивідуально.

FAQ

01. Скільки коштує редизайн сайту?
02. Що я отримаю в результаті редизайну сайту?
03. Як замовити редизайн сайту?
04. Як я можу дізнатися більше про цю послугу?