Back-end розробка

Зображення - Back-end розробка

Простими словами програмування функцій сайту. Команда створює типічні проєкти, модернізує до унікальних, програмує персоналізовані бізнес-сайти. Програмування від нашої команди може містити звичний сайт + унікальні функціональні, блоки, сторінки.

Back-end розробка — це створення серверної частини веб-продукту та реалізація його функціональностей. Бекенд програмування складається з розробки інтерфейсів взаємодії, бази даних, серверів.

Головна мета Back-end

За красивою візуальною картинкою будь-якого інтернет-продукту стоїть клопітка і складна робота backend-розробників. Саме ці фахівці займаються налаштуванням всіх звернень до серверів, функціональних взаємодій всередині сайту, створенням працюючих баз, архітектуру і програмну логіку. Ці та багато інших процесів забезпечують правильну і злагоджену роботу всього вебпродукту. 

Без правильно вибудуваної архітектури, роботи серверів, баз даних, впорядкованої логіки ваш сайт не зможе повноцінно функціонувати, він буде просто пустушкою з хаотичним набором тексту і картинок. 

Замовивши бекенд розробку у фахівців OwlWeb, ви отримаєте працюючий і функціонально наповнений продукт, який повністю відповідає вашим потребам і очікуванням. 

Наші розробники — це справжні професіонали своєї справи, які мають унікальний досвід і знання. Завдяки індивідуальному підходу до кожного завдання, вони зможуть реалізувати ваш проєкт, враховуючи всі тонкощі вашого бізнесу / компанії.

Зображення - Back-end розробка від OwlWeb.Team

Кращі проєкти Backend спеціалістів

Етапи розробки бекенда

01. Занурення у проект
02. Розробка баз даних
03. Розробка функціоналу
04. Тестування

Стек технологій

Ключові технології в арсеналі серверної частини:
  • Framework Laravel
  • CMS Wordpress
  • Native php apps
  • Ajax
  • MySQL
  • Amazon CDN
  • REST API
  • Git
Зображення - Стек технологій розробка від OwlWeb.Team

Переваги послуг бекенда від команди OwlWeb

01.
Масштабованість. Ви зможете розвивати свій готовий продукт без необхідності створення кардинальних правок. Реалізуємо якісний вебсайт будь-якої складності під запити замовника.
02.
Інтегрування. Ми можемо інтегрувати на сайт різні платіжні системи та сторонні сервіси. Користувачі зможуть здійснювати онлайн оплати, авторизуватися через соцмережі і т.д.
03.
API. Наші розробники створюють стандартизовані інтерфейси (API), що забезпечують можливість передачі даних, з'єднуючи сервер з базою даних, клієнтською частиною і сторонніми вебдодатками.
04.
Технічна підтримка. Своїм клієнтам ми забезпечуємо активну техпідтримку при змінах у внутрішніх процесах компаній, відповідаємо на всі питання замовників.
05.
Ідеальний сервер. Завжди досягаємо якісної та злагодженої роботи серверної частини, архітектури додатків, реалізовуємо системні компоненти та бази даних.
06.
Інноваційність. Ми використовуємо у своїй роботі тільки передові та сучасні напрацювання, підбираючи для цього працюючі ефективні інструменти.
07.
Гнучкість. Наші фахівці забезпечують гнучкість розробки, залишають замовнику можливість самостійного налаштування багатьох процесів через комфортну адмін-панель.
08.
Висока продуктивність. Розроблений нашими бекенд-професіоналами сайт зможе витримати навіть колосальне навантаження з тисяч одноразових відвідувачів.
09.
Cms-система. Створюємо індивідуальні системи управління вмістом (CMS-системи), які допомагають створювати, редагувати та змінювати контент вебресурсу.
10.
Безпека. Команда OwlWeb гарантує повну безпеку серверної функціональності через браузер користувача. Вам не потрібно побоюватися витоку своєї інформації та персональних даних клієнтів.

Вартість

від 3000$
від 1.5 місяців
Laravel + HTML/CSS + JS
Замовити
від 4500$
від 2 місяців
Laravel + HTML/CSS + vue.js
Замовити
від 1000$
від 1 місяця
WordPress + HTML/CSS + JS
Замовити

Примітка.

 *Терміни розробки обговорюються індивідуально

*Ціноутворення аргументовано

*Деталізований стек технологій затверджується перед укладенням договору

*Терміни виробництва контенту обговорюються індивідуально