SEO - просування та оптимізація сайтів

Зображення – просування та оптимізація сайтів

SEO – це комплекс послуг, направлених на просування сайту в рейтингу пошукової системи в ТОП. SEO  допомагає залучати на веб-ресурс нових клієнтів, тим самим розвиваючи та популяризуючи свій бізнес, товари та послуги.

Стратегії просування сайту

Виведення сайту в ТОП – обов’язкова умова для ефективного просування та розвитку бізнесу в сучасному світі. Саме пошукова система Google приносить найбільше відвідувачів, потенційних клієнтів. 

Якісне та результативне просування веб-сайту неможливо реалізувати за короткий проміжок часу. Для отримання потрібного результату необхідна щоденна кропітка робота, яку не бажано зупиняти.

Зображення – Стратегії просування сайту від OwlWeb.Team

Комплексне SEO просування допомагає вирішити наступні задачі:

01.
Підвищити довіру до бренду. До веб-сайту, який знаходиться в ТОП-10 в пошукових результатах Google, клієнти ставляться с більшою довірою та лояльністю, бо впевнені, що чим компанія надійніша та краща, тим на вищій вона позиції.
02.
Збільшити продажі. Регулярне покращення сайту, кропітка робота над його просуванням допомагають щомісяця збільшувати його відвідуваність новими користувачами, тобто потенційними клієнтами.
03.
Значна економія на рекламі. Результат СЕО просування довготривалий, він не обмежується якимось проміжком часу на відміну від інших маркетингових рішень (СММ, контекстна реклама тощо). Після проведення SEO вам не буде потрібно витрачати кошти на рекламу в інтернеті.
04.
Цільовий трафік. Вас будуть знаходити саме ті клієнти, яким буде цікава та актуальна ваша продукція/послуги.

Етапи просування сайту

01. Аналіз конкурентів по ТОПУ видачі
02. Підготовка сайту до seo просування
03. Оптимізуємо основу сайту
04. Створюємо внутрішню оптимізацію сайту
05. Проводимо збільшення цільових показників для сайту
06. Зовнішнє просування веб-ресурсу
07. Підтримка результату

Переваги seo просування сайту від OwlWeb

01.
Збільшення кількості переходів на ваш ресурс. Відбувається постійне зростання припливу нових відвідувачів сайту.
02.
Покращення видимості сайту та ріст позицій. Ваш веб-ресурс буде на перших позиціях в результатах запитів в Google.
03.
Поліпшення юзабіті сайту та якості всього контенту. Під час СЕО роботи з вашим веб-ресурсом ми оптимізуємо його роботу, виявляємо помилки.
04.
Залучення клієнтів на сайт зі сторонніх ресурсів, тим самим підвищення показників зовнішнього трафіку. Потенційні клієнти будуть знаходити ваш веб-ресурс на різноманітних каталогах, маркет-плейсах тощо
05.
Регулярне оновлення контенту, розширення семантичного ядра. Робота над сайтом проводиться постійно, створюється та наповнюються контентом нові сторінки, оптимізуються зовнішні посилання.
06.
Над оптимізацією працює ціла команда спеціалістів: копірайтер, вебмайстер, оптимізатор та дизайнер. Така злагоджена робота допомагає досягти максимального бажаного результату в просуванні сайту.