Front-end розробка

Фронтенд розробка - фото

Frontend - це коли дизайнер намалював, а потім магічним способом це все починає працювати в браузері: натискатись, наводитись, переливатись. OwlWeb Team робить Frontend згідно задуманного дизайнером, при співпраці Frontend'а та дизайнера нашої команди досягається максимальна якість! Поточний сайт - найкращий приклад співпраці дизайнера з Frontend розробником.

Frontend розробник — це фахівець, що займається створенням структури гіпертекстового документа, в основі якого лежить HTML-розмітка + CSS-стилізація + JS-інтерактиви. Простими словами, він втілює в реальність дизайнерські проєкти, переводить зображення в браузерний формат.

Головна мета Frontend

Навіть той бізнес, який розвивається, потребує якісного працюючого веб-ресурсу, здатному ефектно презентувати послуги і товари. Зробити його таким може тільки якісна фронтенд розробка. Вона забезпечує все візуальне наповнення сайту, яке бачать відвідувачі.

При відвідуванні веб-ресурсу, користувач взаємодіє саме з frontend-продуктом. Від якості його реалізації залежить загальне враження клієнта не тільки про сайт, але і про продукти / послуги, представлених на ньому. Саме тому так важливо замовляти послуги фронтенд у професійного розробника, який зможе реалізувати всі ідеї, зробити ваш продукт фаворитом у своїй ніші. 

Головною метою розробки Frontend є підготовка функціональності сайту, здатної задовольнити потреби й очікування відвідувачів на 100%. Для досягнення результату наші розробники ретельно продумують кожну деталь на сторінках майбутнього сайту, використовуючи для цього різні мови програмування, розмітки, інструменти, фреймворки. Головним підсумком роботи стає злагоджене і гармонійне функціонування всіх видимих користувачів елементів вебресурсу.

Зображення - Front-end Розробка від OwlWeb.Team

Кращі проєкти Frontend спеціалістів

Етапи фронтенд розробки

01. Занурення в проєкт
02. Налаштування збирача проєкту
03. Верстка проєкту
04. Тестування та налагодження

Стек технологій

Ключові технології в арсеналі frontend:
  • Bootstrap
  • Vue.js
  • jQuery
  • JavaScript
  • SaaS
  • Ajax
  • Webpack
  • Gulp
Зображення - Стек технологій від OwlWeb.Team

Переваги послуги Frontend-розробки від OwlWeb

01.
Повноцінний Frontend компонент. Наші фронтенд-розробники створюють повнофункціональний проєкт, з яким комфортно взаємодіяти. Всі елементи сторінок працюють гармонійно і злагоджено.
02.
Функціональність на вищому рівні. Абсолютно всі взаємодії та деталі готового вебпродукту продумані та націлені на потреби й очікування користувачів.
03.
Точність і деталізація верстки. Frontend-розробка сайту реалізується в повній відповідності з макетами дизайну та з вимогами замовника, які чітко описуються в завданні.
04.
Експертність. Наші розробники володіють великим досвідом і знаннями, застосовують тільки сучасні платформи та методики для поліпшення швидкості розробки, автоматизації процесів і масштабованості рішень.
05.
Реалізація інновацій. Фахівці OwlWeb здійснюють реалізацію інноваційних цифрових платформ і корпоративних додатків, здатних зацікавити та залучити найвимогливіших користувачів.
06.
Продуманий підхід. Грамотне застосування в проєкті фреймворків забезпечує кращу масштабованість і високу ефективність ресурсу, робить підтримку сайту менш витратною.
07.
Продуктивне рішення. Розробка фронтенду від фахівців OwlWeb забезпечить високу продуктивність навіть для високонавантажених сайтів або вебдодатків.
08.
Адаптивний сервіс. Ми гарантуємо безперебійний повноцінний доступ користувачів до вашого вебресурсу на будь-яких пристроях, будь то комп'ютер або смартфон, планшет.
09.
Кросбраузерна платформа. Всі розроблені нами проєкти однаково добре відображаються і функціонують на будь-яких браузерах різних операційних систем.
10.
Автоматизація процесів. Ми володіємо досвідом розробки складних серверних рішень для функціональності й автоматизації проєкту / бізнесу, зробимо вашу роботу комфортною і зручною.

Ціни Frontend верстки або vue.js додатків

від 500$
від 2 тижнів
верстка від 10 до 20 макетів
Замовити
від 1100$
від 3 тижнів
верстка від 20 до 40 макетів
Замовити
від 2000$
від 1 місяця
верстка макетів + vue.js програмування
Замовити
Індивідуально
від 60 годин / місяць
верстка макетів + vue.js програмування складних веб-сервісів
Замовити

Примітка

* Терміни розробки обговорюються індивідуально

* Ціноутворення аргументовано

* Деталізований стек технологій затверджується перед укладанням договору

* Терміни виробництва контенту обговорюються індивідуально