Фактори, що впливають на вартість створення веб-сайтів

Фото - вартість веб-сайту

Розробка веб-сайту - це складний процес, який вимагає часу, зусиль та інвестицій. Перед тим як розпочати роботу над проектом, важливо розуміти, які фактори впливають на вартість розробки веб-сайтів. Це допоможе вам зробити обґрунтовані рішення та керувати своїми витратами.

Фактори, що впливають на вартість розробки веб-сайтів

Вартість розробки сайту може варіюватися в залежності від різних факторів. Основні чинники, які впливають на вартість, включають:


ТИП САЙТУ

Різні типи веб-сайтів мають різні вимоги, функціональні можливості та розміри, що впливає на загальну вартість розробки. Наприклад, простий односторінковий сайт буде коштувати менше, ніж складний корпоративний портал з багатьма підсторінками та інтерактивними елементами.

Створення інтернет-магазина або сайту електронної комерції теж вимагає додаткових функцій, таких як система керування контентом, оплата онлайн та інтеграція з системами управління складом. Це також може збільшити загальну вартість проекту.

ДИЗАЙН / UX

Професійний та привабливий дизайн вимагає більшої кількості робочих годин та експертизи. Складність й унікальність дизайну та UX-проектування також впливають на ціноутворення створення веб сайту. Якщо потрібен унікальний та спеціалізований дизайн, а також дослідження користувачів чи тестування UX, або “як на розетці” - особливо останнє точно збільшить загальну вартість.

З іншого боку, використання готових шаблонів може знизити вартість, але ваш веб-сайт може виглядати менш оригінально.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ

Це складність та обсяг функціональності, яку потрібно реалізувати на сайті. Наприклад, додаткові функції, які потрібно розробити, такі як електронна комерція, система управління вмістом (CMS), розклади, бронювання, аукціони, інтерактивні карти, інтеграція з зовнішніми сервісами тощо - це все збільшує вартість проекту (як для сайтів “конструкторів”, так й на будь-якому framework’у).

РІВЕНЬ СКЛАДНОСТІ ТЕХНІЧНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Якщо проект вимагає використання складних технологій, програмування на високому рівні або інтеграцію зі сторонніми системами чи обліковими системами такими як BookKeeper, 1C, CRM, ERP - кількість і унікальність цих інтеграцій підвищать кінцеву вартість на розробку сайту.

МОВИ ТА МІЖНАРОДНА ПІДТРИМКА

Якщо вам потрібен мультиязичний веб-сайт або підтримка певних регіональних  локалізацій, це може збільшити вартість проекту, оскільки вимагає розширеної функціональності та контенту для кожної мови.

Тому важливо врахувати цей фактор при плануванні бюджету для розробки веб-сайту.

ОБСЯГ КОНТЕНТУ

Один з найважливіших факторів - це обсяг контенту, який потрібно створити. Чим більша кількість сторінок, секцій та медіа-контенту (таких як текстові блоки, фотографії, відео й ін.), тим більше часу та ресурсів знадобиться для його розробки.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ

Якщо ви хочете, щоб веб-сайт був готовий в короткі терміни, це може вимагати більшої кількості праці та ресурсів, що призведе до збільшення вартості. Тому важливо заздалегідь планувати та встановлювати реалістичні терміни виконання проекту.

ДОСВІД ТА МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ КОМАНДИ

Вартість розробки сайту може різнитися в залежності від рівня досвіду та географічного розташування команди. Висококваліфіковані команди можуть вимагати вищу плату, а вартість розробки може відрізнятися в різних країнах або регіонах.

ПІСЛЯПРОДАЖНА ПІДТРИМКА ТА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Якщо ви замовляєте розробку веб-сайту, важливо узгодити умови післяпродажної підтримки та гарантійного обслуговування. Це може бути технічна підтримка сайту, яка забезпечить коректну й безперебійну роботу сайту та захист від  злому чи вірусів. Або ж ви потребуєте в повному супроводу сайту під ключ, яке  потрібно враховувати та бюджетувати на довгостроковий період.

Це всі фактори, які впливатимуть на оцінку за розробку, але вище нічого не сказано про вартості на сервери та сервіси, які необхідно орендувати та інтегрувати з сайтом, вартості послуг з реклами та бюджети на рекламні кампанії, їх підтримка, оптимізація та обслуговування. 

Як команда OwlWeb рахує вартість створення сайту?

Компанія OwlWeb пропонує послуги розробки веб-сайтів будь-якого типу та складності. 

При розрахунку вартості розробки веб-сайту ми враховуємо всі фактори, що впливають на вартість розробки веб-сайту.

Ми проводимо детальну аналітику та консультації з клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби, обрати оптимальний варіант веб-сайту та надати прозору систему ціноутворення перед початком роботи.

Розрахунок ціни створення сайту в нашій команді має 2 підходи: FIX PRICE та TIME AND MATERIAL (T&M)


Фото - Як розрахувати вартість веб сайту?
01. FIX PRICE
02. T&M (time and material)

Як оцінює вартість веб сайту наша команда?

Послуга
Оцінка часу, год./Всього, грн.
Дизайн
120-160 / 97 680 - 130 240
Frontend
90-120 / 73 260 - 97 68
Backend
100-140 / 81 400 - 113 960
Менеджмент
25% від всієї вартості / 63 085 - 85 470
- 12 місяців гарантійного обслуговування
- 12 місяців хостингу
ВКЛЮЧЕНО
від 315 425 грн. до 427 350 грн.