Туристична фірма EllasTravel

Замовити консультацію

Послуги

  • UI/UX дизайн
  • Back-end
  • Front-end

Розробка корпоративного сайту каталогу туристичних турів та трансферу до них

Подивитись сайт

Завдання:

Розробити корпоративний сайт, де зручно підібрати групову чи індивідуальну екскурсію, а також надати максимально детальну інформацію та вигоди замовити його.

Рішення:

Створено адаптивний сайт + запрограмовано адміністративну панель для управління контентом без знань програмування. Створено більш десяти типів сторінок, які пов’язані між собою та працюють в тандемі з іншими сторінками основного сайта. Використано лише два додаткових плагіни, всі інші рішення написані персонально для цього проекту.

Для кожної сторінки клієнт має змогу контролювати візуальну складову кожної послуги, що тільки позитивно сприяє конверсії, адже це персоналізовано. Завдяки таким маленьким зручностям цей сайт продає та з кожним сезоном набирає обертів продажів та фанбази. 

До блогу інтегровано конструктор статей розроблений командою OwlWeb для максимально зручного та стилістично гарного оформлення контенту статей. Нами було розроблено стандартизацію чотирнадцяти типів блоків персонально для цього проекту.

Більш детальну інформацію про функціональність конструктору ви можете прочитати в окремій статті за посиланням

На основі динамічного розділу послуг зроблено Афішу. За допомогою його, крім турів, користувачі в курсі культурного життя столиці Греції. Це чудово, коли компанія надає більше ніж очікує користувач і всі ці додаткові функції допомагають краще продавати та дбати про своїх клієнтів.

Подивіться інші наші проекти