Студія інтер'єр-дизайну OneDesign

Замовити консультацію

Послуги

  • Розробка фірмового стилю
  • Розробка айдентики та створення брендбуку
  • UI/UX дизайн

Розробка корпоративного сайту на основі наданих замовником дизайнів, технічного завдання seo - спеціалістів та виходячи з потреб замовника.

Подивитись сайт

Завдання:

Розробити корпоративний сайт для студії дизайну приміщень з метою залучення потенційних клієнтів. На сайті користувач повинен отримати вичерпну інформацію про послуги, які надає студія, ціни, і ознайомитися з портфоліо робіт, а також познайомитися з командою фахівців. Після чого він зможе замовити зворотний дзвінок або попередній індивідуальний розрахунок вартості послуг для конкретного приміщення.

Рішення:

Співпраця нашої команди зі студією почалася на етапі верстки. Студія змінила фірмовий стиль і наданий дизайн передбачав багато анімацій та різноманітність сторінок. Щоб забезпечити контроль контенту згідно призначення, на базі CMS WordPress ми розробили 10 динамічних розділів і 13 типів блоків конструктору, про що описуємо далі.

На етапі верстки ми отримали привабливий, гармонійний, як і роботи замовника, сайт, який відповідає сучасним трендам.

На етапі програмування була проведена велика робота з usability адмінки під потреби сайту. Саме на цьому етапі були розроблені динамічні розділи та конструктор сторінок


У цих розділах інформація вводиться один раз, потім виводиться на заданих програмістом сторінках або вручну адміністратором за допомогою конструктора сторінок.


Динамічні розділи максимально скорочують час адміністратора на наповнення сайту контентом.

Читайте про цю розробку в окремій статті, вам це сподобається! 

Конструктор сторінок - це розробка нашої команди, спрямована на спрощення процесу наповнення сайту контентом, а також на унікалізацію цінних сторінок, наприклад, сторінок портфоліо або послуг.

Він складається з блоків. Блоки конструктора можна додавати в будь-якій кількості і в будь-якій послідовності.

Для проекту "One Design" були пристосовані раніше розроблені і створені абсолютно нові типи блоків на сторінках послуг і проектів, а також створені додаткові поля для введення унікальної інформації на сторінках категорій, проектів, послуг.

Таку розробку за необхідності можна адаптувати та доробити під ваш проект. 

Таким чином, ми досягли:

  • грамотної подачі інформації та потужної структури сайту, що дозволяє потенційному клієнту глибоко вивчити діяльність студії.
  • впровадили в адмін-панель SEO-модуль для кожної посадкової сторінки.
  • адаптували сайт під мобільні та планшетні пристрої

Подивіться інші наші проекти