Інтернет-магазин насіння Зернятко

Замовити консультацію

Послуги

  • UI/UX дизайн
  • Back-end
  • Front-end

Розробка інтернет-магазину продажу насіння та товарів для саду і городу.

Подивитись сайт

Завдання: Розробити інтернет магазин для продажу насіння, який можно буде легко наповнювати товарами через адмін.панель, з метою донести інформацію про компанію та її послуги для потенційного клієнта, та здійснення продажів через сайт.

Рішення: Було розроблено багатосторінковий сайт для продажів з адаптивним дизайном та зручною адмін.панеллю, керування якою не потребує спеціальних навичок програмування. Особлива увага була на розробку багаторівневої вкладеності у структурі каталогу та зручної навігації товарами на сайті.

Основною перевагою є легкість і зрозумілість керування сайтом.

Весь контроль відбувається через адмін. панель і не потребує багато часу або спеціальних знань програмування. 

В адмінці можна: редагувати кожну текстову сторінку, виводити акційні та популярні товари на головну, переглядати всі замовлення  в окремому розділі, змінювати ціни та наявність товарів, також всі ціни на сайті можно перерахувати автоматично.

Індивідуальна адмін панель управління вмістом

Всі товари додають через адмін.панель, в будь який момент можна змінити інформацію про товар або ціну без видалення і створення нової картки. 

Для зручності SEO просування відведені блоки для мета-тегів  в картці кожного товару, або статті блогу чи будь якої текстової сторінки.

Круте, унікальне, мобільне меню!

Сайт є адаптивним та кроссбраузерным, однаково добре відображається на екранах  телефонів, планшетів та моніторах комп’ютерів.

Був імплементований конструктор сторінок для комфортного заповнення блогу, завдяки цьому кожну статтю можна робити унікальною, без використання шаблонів.

Сайт було розроблено на Framework Laravel, це дало змогу спроектувати структуру індивідуально саме для цього клієнта, при програмуванні не використовувалось жодних шаблонів. Були застосовані лише функції, які потрібні саме цьому бізнесу. Завдяки цьому сайт не нагромаджений зайвим функціоналом та є швидкодіючим і ефективним.

Подивіться інші наші проекти