Що входить у вартість створення інтернет-магазину під ключ?

Що таке створення онлайн-магазину під ключ?

Створення інтернет-магазину "під ключ" є ідеальним рішенням для підприємців, які бажають швидко й ефективно запустити свій бізнес в онлайн-просторі. Ця послуга пропонує замовнику готове рішення, що включає розробку і дизайн сайту, інтеграцію необхідних функціональних модулів, налаштування системи оплати й доставки, а також підтримку в подальшому.

Що входить у вартість створення онлайн-магазину під ключ?

Хочете створити інтернет-магазин, який буде точно відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу? Це означає, що вам потрібна розробка онлайн магазину під ключ. Цей процес включає в себе безліч етапів і критеріїв, кожен з яких важливий для досягнення успіху вашого онлайн-бізнесу. Розглянемо основні фактори, які визначають вартість створення інтернет-магазину:

 • Прототипування
  На цьому етапі ми аналізуємо особливості вашого бізнесу і вимоги ринку, щоб визначити структуру і функціональність вашого майбутнього сайту. Створюється оптимальний план дій, що враховує всі особливості.
 • Дизайн
  Ваш сайт має бути не тільки функціональним, а й привабливим для користувачів. Наша команда розробляє унікальний дизайн, який відповідає вашому бренду і привертає увагу вашої цільової аудиторії.
 • Широка функціональність
  Ми створюємо максимально зручні можливості управління контентом, кошиком покупок, системою пошуку та фільтрації товарів. Це допомагає вам залучити більше клієнтів і збільшити конверсію вашого інтернет-магазину.
 • Інтеграції
  Ваш сайт має бути готовий до взаємодії з різними сервісами та системами. Ми впроваджуємо платіжні системи, CRM-системи, API маркетплейсів і сервісів доставки, щоб зробити ваш бізнес максимально ефективним і зручним для клієнтів.

Всі ці критерії враховуються при формуванні загальної ціни створення сайту інтернет-магазину під ключ. Ми працюємо з огляду на індивідуальні потреби та вимоги кожного клієнта, щоб створити ефективний онлайн-простір для вашого бізнесу. Кожен етап розробки відіграє свою важливу роль у досягненні цієї мети.

Чому послуга створення інтернет-магазину під ключ - це вигідно!

Розробка торговельної платформи під ключ - це не просто створення сайту, це цілий комплекс заходів, що охоплює всі етапи від початкового консультування до подальшої підтримки. Говорячи про переваги такого підходу необхідно згадати:

 • Комплексне рішення
  Замовник отримує повний пакет послуг від професіоналів в одному місці. Не потрібно шукати окремих фахівців для розробки банерів, дизайну, програмування, інтеграцій тощо.
 • Економія часу та грошей
  Замовник економить час і кошти, оскільки він платить за весь пакет послуг за фіксованою ціною, уникаючи необхідності укладати окремі контракти з різними фахівцями.
 • Ефективна комунікація
  Клієнт спілкується тільки з однією командою або менеджером проєкту, що спрощує комунікацію та управління процесом розробки.
 • Гарантія якості
  Оскільки розробка відбувається в одній компанії, замовник може очікувати єдиного стандарту якості на всіх етапах роботи.
 • Комплексна підтримка
  Після завершення розробки та запуску магазину, замовник може отримати послуги підтримки та обслуговування, що спрощує подальше ведення бізнесу в інтернеті.
Наш досвід і професіоналізм дозволяють нам створювати сайти, які стають потужним інструментом для розвитку бізнесу в онлайн-середовищі. Довірте створення вашого онлайн-магазину нам, і ми забезпечимо його успішний старт і довгостроковий розвиток.

Скільки коштує інтернет-магазин на WordPress? Ризики дешевизни та низької якості

WordPress - це популярна платформа для інтернет-магазинів під ключ, ціна яких приваблює багатьох підприємців. Однак, за низькою вартістю можуть ховатися серйозні недоліки.

Один із головних недоліків Вордпресу - це продуктивність. При використанні безлічі плагінів і тем, сайт на WordPress може ставати повільним і неефективним. Це може негативно позначитися на користувацькому досвіді й призвести до втрати клієнтів.

Варто згадати й обмежену функціональність. На відміну від спеціалізованих рішень, таких як Laravel або Shopify, WordPress не завжди володіє необхідними інструментами для ефективного управління. Це може створювати проблеми при масштабуванні бізнесу або реалізації складних бізнес-процесів.

Вартість інтернет-магазину на Laravel: Чому висока ціна виправдана

Laravel - це потужний фреймворк для створення веб-додатків мовою програмування PHP. Говорячи про переваги Laravel варто згадати:

 1. Висока валідність коду
  Фреймворк пропонує чистий і структурований код, що спрощує його розуміння і підтримку розробниками. Це робить розробку та обслуговування сайту більш ефективними та менш схильним до помилок.
 2. Швидке завантаження сторінок
  Система кешування й оптимізації запитів у Laravel дає змогу прискорити завантаження сторінок сайту, що позитивно впливає на користувацький досвід і збільшує конверсію.
Незважаючи на високі технічні можливості та переваги платформи, вартість створення інтернет-магазину на Laravel може бути вищою порівняно з іншими платформами. Це зумовлено не тільки складністю розробки на цій технології, а й високим рівнем кваліфікації фахівців, які мають досвід роботи з Laravel. Зрештою, висока ціна виправдана якістю і професіоналізмом, які забезпечуються під час розробки онлайн-магазину на цій платформі.

Якщо вам важливі надійність, безпека і висока продуктивність вашого інтернет-магазину, то варто звернути увагу на Laravel, як на оптимальне рішення для вашого бізнесу.

Як замовити інтернет-магазин в OwlWeb

Розробка функціонального, актуального та зручного онлайн шопу - це не можливість, це необхідність, якщо ви зацікавлені в тому, щоб досягти успіху на ринку. Запропонувавши своїм клієнтам зручний інтернет-магазин, створений відповідно до ваших потреб, ви гарантуєте якісний користувацький досвід і, як наслідок, лояльність клієнтів. У цьому разі ефективність сайту безпосередньо залежатиме від кваліфікації фахівців, які його створюють, і, повірте - нам є що вам запропонувати.

Якщо ви готові залишити своїх конкурентів позаду, прагнете досягти зростання конверсії та хочете замовити інтернет-магазин під ключ - залиште заявку на нашому сайті. Довірте створення онлайн-магазину під ключ фахівцям OwlWeb.