Інтернет-магазин та конструктор картин Zellart

Замовити консультацію

Розробка E-Commerce проекту продажу модульних картин з функціоналом конструктора товарів (картин) і багатомовною платформою.

Подивитись сайт

Завдання:

Розробка інтернет-магазину з мультиязичною платформою. Але найцікавіше - це функціональність адмінки та сайту загалом… Проектування зручної системи створення товарів, формування макета на друк відповідно до розміру і патерну картини, мінімізація ваги кожного зображення на сайті, максимально зручний для покупки інтерфейс, фокус на товарі і його виду в інтер'єрі, зручні фільтра товарів, каталог.

Рішення:

Створено адаптивний сайт на основі framework Laravel. Розроблено універсальний конструктор інтер'єрів, конструктор модульних картин, конструктор патернів, автоматизували публікацію карток товарів, задали карткам товарів характеристики, розробили новий дизайн, пропрацювали швидкодію і оптимізацію.

Даний проект розроблявся індивідуально. Він відноситься до E-Commerce і до web-сервісів, так як присутні елементи обох типів.

Суть проекту полягає в тому, що на базі підготовленої графіки (патернів та інтер'єрів) створюються товари (вони ж - макети для друку). 

Товаром є одна картинка, яка нарізається на n кількість патернів (наприклад, на 10 патернів). Кожен патерн має мінімум 5 розмірів.

Далі, на кожен патерн генерується від 5-ти інтер'єрів

Таким чином, з однієї картинки може вийти мінімум 250 товарів.


Розробка технічної частини сайту

У новій адміністративній панелі ми розробили: 

 • конструктор патернів, 
 • конструктор інтер'єрів, 
 • конструктор модульних картин, 
 • розрахунок співвідношення розміру зображення в рх і см , 
 • висновок функції розрахунку розмірів панелей модульної картини.
 • інструменти управління замовленням

Конструктор патернів дозволяє створювати патерни різних пропорцій і розмірів, різної форми, фігури. Створюються батьківські патерни і від них дочірні, що дозволяє структурувати патерни, наприклад, за пропорціями.

Конструктор інтер'єрів дозволяє створювати інтер'єри для демонстрації картин, для різних форм патернів кожного розміру, враховуючи приблизний розмір кімнати, щоб покупець точно знав, як буде виглядати картина певного розміру в кімнаті певного масштабу. 

Один інтер'єр можна використовувати для відображення різних патернів.

Після того, як інтер'єри створені в асортименті на всі патерни, вони автоматично генеруються з товарами за відповідним патерном і розміром.

Після всіх заготовок патернів та інтер'єрів до них, адміністратору залишається тільки завантажувати товари, вибирати для них відповідні патерни, які потім автоматично генеруються з інтер'єрами. У цьому полягає конструктор товарів


Розробка лицьової частини сайту

Ми розробили унікальний дизайн, орієнтуючись на найближчих конкурентів і унікальні функціональні можливості наших конструкторів картин; насичену і гнучку головну сторінку.

Ми передбачили 8 типів блоків для наповнення головної сторінки контентом. Блоки можна додавати в необмеженій кількості, встановлювати для кожного порядок сортування, тимчасово приховувати з лицьової частини сайту або видаляти повністю блок. Цей конструктор складається з наступних типів блоків: 

 • плитка;
 • слайдер-карусель з квадратними пунктами; 
 • коло; 
 • слайдер-карусель з круглими пунктами;
 • блок тексту із зображенням: позиція тексту по відношенню до зображення змінюється-праворуч, ліворуч, поверх зображення;
 • блок безпосередньо товарів;
 • блок переваг, з чітко відображають суть кожного, іконками. 

Кожен з цих блоків має кнопку для переходу на будь - яку сторінку (в адмінці задається посилання), кожен пункт в блоках Слайдер, Плитка і звичайний з круглими айтемами-також є посиланням (яка задається в адмике).


Оригінальне і гнучке меню, яке вміщує блок з картинками категорій. В адмін панелі адміністратор може задати категорії 1-3 рівня, а також вибрати категорії із зображеннями

 • Оновлений каталог товарів, який включає категорії першого і другого рівня, сторінку кожної категорії другого і третього рівня прикрашає тематичний банер.
 • Оновлений інтерфейс картки товару

Коли користувач заходить в картку товару, для нього відкривається світ найрізноманітніших за формою і розмірами картин


Конструктор картин для користувачів сайту

Подібний конструктор картин для продажу, розроблено для користувачів сайту. Таким чином, покупець завантажує своє фото, а для обробки йому доступні всі форми панелей та їх розміри, які тільки є для картин на продаж. Також юзер може подивитись, як його витвір виглядає в інтер’єрі.

Конструктор для користувачів розроблений для десктопної та мобільної версії окремо.


Подивіться інші наші проекти