Сайт клініки BioLux Skin Care

Замовити консультацію

Послуги

  Розробка корпоративного веб-сайту для косметичних послуг згідно з дизайном та технічним завданням маркетингового агентства "ARIFMETICA".

  Подивитись сайт

  Завдання:

  Розробити корпоративний веб-сайт косметичних послуг, де кожна сторінка буде виглядати як цільова сторінка з різною структурою блоків та змісту, де робота клініки, деталі та рекомендації щодо послуг будуть розміщені органічно та відповідно до розробленого дизайну.

  Рішення:

  Створений адаптивний сайт на базі CMS WordPress. Програмовано понад десять типів сторінок, які взаємопов’язані і працюють в тандемі з іншими сторінками головного сайту. Були використані лише два додаткові плагіни, всі інші рішення були написані індивідуально для цього проекту.

  BioLux Skin Care Clinic надає послуги, які включають процедури по догляду за шкірою і неінвазивні косметичні процедури за сучасними технологіями.

  До уваги інтуїтивне трирівневе меню, яке структурується відповідно до спеціалізацій косметології та послуг у них. Кожна конверсія показує окрему цільову сторінку з послугами та деталями про них.

  Подивіться інші наші проекти