MEGAWATT - сервіс продажу енергоресурсів онлайн.

Замовити консультацію

Послуги

 • SEO - просування та оптимізація сайтів
 • UI/UX дизайн
 • Front-end

Прототипування та створення дизайнів всіх процесів сервісу з купівлі газу та електроенергії.

Подивитись сайт

Завдання:

Спроектувати дизайн зручного сервісу з купівлі енергоресурсів згідно чинних вимог законодавства та бізнес процесів компанії

Рішення:

 1. Розробили дизайн та запрограмували функціональності лицьового сайту для залучення нових користувачів до купівлі та презентації переваг співпраці.
 2. Спроектували покроковий процес приєднання та обслуговування клієнтів через особистий кабінет, від авторизації до повного обслуговування клієнтів, в т.ч. підпис ЕЦП документів, виставлення рахунків за спожиті енергоресурси та контакт-центр.

Кожен проект починається з брифінгу Замовника. Далі довгий та надважливий процес підбору референсів. Структурування всіх ЗА та ПРОТИ всієї робочої групи для визначення курсу розробки.

Після чого дизайнер розробив прототип Головної сторінки з переходами. Після затвердження Замовником та урахуванням побажань відмальована сторінка для десктопної версії у чистовому варіанті.


Дві кольорові гами

Простий та зрозумілий прийом для внутрішніх сторінок для диференціації енергоресурсів (жовтий символізує електроенергію, синій - газ). В залежності від місцезнаходження користувача кольорова гама міняється. В кабінетах споживача  цей прийом також використовується. 

Віжуали на сторінках графічні, розроблені індивідуально для проекту, вони також оздоблені кольоровими акцентами згідно контексту - газ чи електроенергія. 

Вже через хвилину користувач візуально орієнтується.


Мобільна версія сайту


Розроблена з урахуванням того, що аудиторія сайту є бізнес, які розуміються на веб-продуктах та активно їх використовують, а також пересічні громадяни України, які з комп’ютером чи мобільним пристроєм користуються не досконало. Весь інтерфейс адаптовано унікальний як для мобільних, планшетних та комп’ютерних пристроїв.

Ціни для бізнесу і населення

Реалізовано два окремих підрозділи з цінами для населення та бізнесу. В розділі для бізнесу розроблено онлайн калькулятор, який приймає в режимі-онлайн ціни на газ та електроенергію, чим демонструє фактичну переваги приєднання на постачання енергоресурсів.


Законодавча база

Законодавча база містить всі регулюючі документи, згідно яким компанія є офіційним постачання газу та електроенергії по всій Україні. Через адміністративну панель маємо повне управління кожним документом, який може бути як pdf, doc, xls, jpg, png або ж посилання на державні постанови (сайти).

Форма для зв’язку

Для цього проекту було рекомендовано  замовнику розробити персональну форму для замовлення. Спочатку Замовник не бачив великої вигоди в цьому, але вже після запуску проекту виявилось, що 80% замовлень надходить саме через цю контактну  форму з якої їх бере в обробку менеджер з продажів. Таким чином конверсія на сайті була підвищена на 80%.

Кабінети. Процес приєднання на постачання енергоресурсів.

Стандартна послідовність дій для авторизації і підключення. Далі процес приєднання це покрокова форма.

Щоб стати клієнтом користувачу потрібно:

 • Ознайомитись з умовами та переліком необхідних документів для приєднання;
 • Ідентифікація користувача через BankID - це одноразова необхідність, надалі всі підтвердження через otp-пароль.
 • Заповнити свої необхідні дані та підкріпити документи (Тариф, контактна особа, надати документи права власності і тп)
 • Після цього онлайн формується договір, який потрібно підписати за допомогою ЕЦП (електронно-цифровим підписом);
 • Далі запускається бізнес-процес переведення користувача від минулого постачальника до нового.


Автоматизований документообіг

Головною перевагою сервісу Мегаватт є повністю автоматизований документообіг. Ні одна конкуруюча компанія не здатна продемонструвати аналогічне працююче рішення. Всі підписання угоди в момент приєднання, надалі актів за надані ресурси та сплати, всі вони мають бути підписані ЕЦП.

Підсумуємо:

 1. Проект було розроблено за півроку.
 2. Підтримка проекту - 2 роки+ - доопрацювання, нові функціональності, нові інтеграції, реагування на законодавчі зміни, розробка нових дизайн рішень на офлайн носіях та інше;
 3. Перший та унікальний веб-сервіс своєї ніші з повною автоматизацією документообігу;
 4. Яскравий та зручний дизайн з підказками на кожному кроці, розрахований на використання всіма групами користувачів, від користувачів, що мають досвід, так і для тих хто його не мають.

Ітерації проекту:

 1. Перший контакт, знайомство, договірні перемовини - серпень 2019р.
 2. Перший прототип лицьового сайту - жовтень 2019р.
 3. Готовий дизайн лицьового сайту - листопад 2019р.
 4. Дизайн кабінетів та MVP на платформі - січень 2020р.
 5. Реліз проекту - квітень 2020р.
 6. Реалізація кабінетів для населення - вересень 2020р.
 7. Оптимізація процесів згідно нових законодавчих наказів - 2020р. - по сьогодні.

Подяка інженерам Bookkeeper SaaS.

Окрема подяка колегам, інженерам програмного забезпечення з компанії BookKeeper SaaS за плідну співпрацю, керівникам проекту за надану можливість та круту робочу атмосферу :)

Подивіться інші наші проекти