Team
OwlWeb

Megawatt.store - сервіс продажу енергоресурсів онлайн.

Подивитись сайт

послуги

Прототипування та створення дизайнів всіх процесів сервісу з купівлі газу та електроенергії.

Завдання:

Розробити зручний сервіс з купівлі енергоресурсів згідно чинних вимог законодавства та бізнес процесів компанії

Рішення:

Наша команда спочатку розробила основний сайт, згодом ми продемонстрували, що спроможні спроектувати та досягти поставлених цілей.
В співпраці з командою розробників компанії BookKeeper SaaS було формалізовано технічне завдання, згідно якого створено більш як 100 прототипів та більш як 200 сторінок дизайнів та навігаційних елементів. 


Дві кольорові гами

Простий та зрозумілий прийом, який чітко вказує на вподобання користувача: чи то є газ, чи електроенергія. В залежності від місцезнаходження користувача кольорова гама міняється. В кабінетах споживача  цей прийом також використовується. Зображення також оздоблені кольоровими акцентами. 

Так вже через хвилину користувач візуально орієнтується та готовий до наступних кроків.

Базове заповнення профілю підприємства складалось з більш як з двох десятків полів для вводу. Завдяки геніальним інженерним рішенням зараз це тільки чотири поля. Простіше нікуди!

Головною перевагою сервісу Мегаватт є повністю автоматизований документообіг. Ні одна конкуруюча компанія не здатна продемонструвати аналогічне працюючерішення. Всі підписання угод, анкет та актів мають бути підписані електронно-цифровим підписом або ж OTP-паролем.


Окрема подяка колегам, інженерам програмного забезпечення з компанії BookKeeper SaaS за плідну співпрацю, керівникам проекту за надану можливість та круту робочу атмосферу :)


Подивіться інші наші проекти