Веб-консалтинг

Зображення – Вебконсалтинг від OwlWeb.Team

Що таке веб-консалтинг сайту?

Веб-консалтинг — це консультації спеціаліста з різноманітних питань в області розробки, функціонування, графічного оформлення, SEO-просування веб-сайтів.

Головна ціль веб-консалтингу

Веб-консалтинг проводиться для оптимізації роботи сайту, його просування в мережі. Фахівці оцінюють юзабіліті, графічне оформлення, структуру, навігацію, проводять SEO аналіз, допомагають покращити його видимість у пошуковиках. Під час консультації спеціаліст знаходить помилки, недоліки, дає рекомендації щодо їх усунення.

Також за допомогою веб-консалтингу можна визначити вид, тип сайту, який вам потрібен, продумати всі його деталі, проаналізувати конкурентів, основну цільову аудиторію. Професійне консультування допомагає ефективно і раціонально побудувати бізнес-процеси, створити сайт з високою конверсією.

Зображення – Головна ціль веб-консалтингу від OwlWeb.Team

Кому потрібен веб-консалтинг?

Веб-консалтинг буде корисний як клієнтам, бажаючим замовити розробку сайту з нуля, так і тим, у кого вже є веб-ресурси, які потребують аналізу та оптимізації роботи.

Вам необхідний веб-консалтинг, якщо:

  • Вам потрібен сайт, ви плануєте замовляти його розробку. У такому випадку консультант розробить стратегію створення та розвитку веб-ресурсу, дасть рекомендації щодо створення його структури, навігації, дизайну, допоможе визначитися з найбільш вдалим типом сайту. Також під час консультування проводиться аналіз прямих конкурентів, визначається цільова аудиторія.
  • У вас вже є сайт, але виникають проблеми з його просуванням, видимістю, відвідуваністю, конверсією і т.д. У такому випадку може проводитись технічний або СЕО аналіз, перевірка usability.
  • У вас був негативний досвід з підрядниками з розробки сайту, ви залишилися незадоволені результатом. Наші досвідчені спеціалісти допоможуть знайти та виправити існуючі помилки, а також максимально оптимізувати роботу вашого веб-сайту.

Навіщо потрібен веб-консалтинг?

01.
Розробка стратегії створення сайту. Виявляємо потреби замовника, проводимо аналіз його цільової аудиторії, прямих конкурентів.
02.
Рекомендації зі створення структури та навігації сайту.
02.
Створення технічного завдання для розробки дизайну. Технічне завдання необхідне для розробки дизайну. Під час роботи зважаємо на всі вимоги, побажання клієнта, специфіку його бізнесу.
04.
Опрацювання вимог до юзабіліті сайту. Включає рекомендації щодо покращення зручності користування сайтом та ергономіки інтерфейсу користувача. Консультант виявляє та описує труднощі, з якими можуть зіткнутися відвідувачі під час використання веб-сайту.
05.
Постановка задач з оптимізації сайту. Ми надаємо свої рекомендації щодо оптимізації функціоналу, дизайну та юзабіліті сайту, прописуємо їх для розробників.
06.
Консультації щодо вибору типу сайту. Вибираємо CMS, визначаємо, які мають бути функції на сайті та адміністративній панелі.

Хто буде працювати над вашим проектом?

Переваги web-консалтингу від команди OwlWeb

01. Індивідуальний підхід та професіоналізм
02. Комплексність
03. Оперативність
04. Веб-підтримка
05. Конфіденційність