МАРАБУ. Компанія дрібносерійного лиття пластику

Замовити консультацію

Розробка багатомовного корпоративного сайта, підтипу каталогу послуг і портфоліо.

Подивитись сайт

Завдання:

Розробити корпоративний сайт для компанії “Марабу” - виробника дрібних пластмасових виробів, з метою донести інформацію про свою компанію, її послуги до потенційного клієнта, продемонструвати приклади продуктів, конвертувати відвідувачів сайту в реальних клієнтів.

Рішення:

Багатомовний адаптивний сайт створено на основі CMS WordPress. Розроблено окремі сторінки  з послугами та виробами, 4 типи форм зворотного зв`язку, калькулятор розрахунку вартості майбутнього виробу. Для зручного виводу контенту та різноманітного оформлення сторінок послуг, виробів, статей блога розробили інструментарій. Він включає 7 динамічних розділів та 10 типів блоків конструктора.

Прототипи на дизайн

На першому етапі роботи над проектом визначилися зі структурою сайту і відмалювали прототипи, на основі яких побудували дизайн.

Дизайн є простим та інтуїтивно зрозумілим для користувача - тільки клієнтоорієнтовані блоки.

Головна сторінка зустрічає гостя сайту конверсійним блоком з коротким описом діяльності компанії і закликом на розрахунок вартості майбутнього продукту. А також 3 Послуги для залучення уваги.

Простий, ненав'язливий дизайн сайту розбавлений елементами з легкою анімацією при завантаженні сторінки.


Відповідно до поставлених завдань наша команда передбачила на кожній сторінці одну або кілька типів форм зворотного зв'язку, а також унікальну форму для розрахунку вартості продукту на сторінці цін.

Також замовнику важливо було інтегрувати 3D об'єкт на сторінці роботи.

Програмування

На етапі програмування: налаштували в адмінці багатомовність і впровадили seo-плагін, який дозволяє адміністратору на будь-якій сторінці встановити метадані без участі програмістів.

При розробці тісно співпрацювали з seo-фахівцями і враховували їх рекомендації.

Тож створено багаторівневий сайт, який містить 7 динамічних розділів

Динамічні розділи

Динамічні розділи дозволяють скоротити час і зусилля адміністратора сайту на його наповнення, бо інформацію з одного розділу адмінки, можна вивести в іншому розділі, а не вводити повторно одне і теж.

Вся зручність цієї функціональності розкрита в окремій статті


Конструктор сторінок

Також для зручності наповнення і унікалізації сторінок послуг і блогу нами був створений конструктор сторінок. Він пов'язаний з динамічними розділами, що дає можливість виводити інформацію з цих розділів на сторінках в будь-якому місці.

Блоки конструктора можна додавати в будь-якій кількості і в будь-якій послідовності.

Красу можливостей конструктора читайте в статті “...”


Адаптивність та оптимізація

При розробці сайту ми його обов'язково адаптуємо під планшети і мобільні пристрої, а також оптимізуємо.

Подивіться інші наші проекти