FOODICINE. Компанія надання послуг закладам охорони здоров'я

Замовити консультацію

Послуги

  • Розробка фірмового стилю
  • Розробка логотипу

Розробка односторінкового сайту, за подальшим його розвитком до повноцінного корпоративного.

Подивитись сайт

Завдання:

Компанія "Foodicine" замовили у нас landing page, з метою презентувати себе та послуги онлайн. Сайт-візитка повинен донести цінності і місію компанії до потенційних клієнтів, партнерів та приватних або державних клінік. 
 

Рішення:

Для лендінгу ми спроектували сучасний дизайн, передбачили захоплення уваги відвідувачів сайту за рахунок закликів до дії майже в кожному інформаційному блоці. Сайт розроблено на основі CMS WordPress. Кожен блок доступний для редагування. Задля більшого охоплення аудиторії сайт багатомовний.

Дизайн розробили переважно з акцентом на корпоративний колір, при цьому з вкрапленнями яскравого фону для пунктів послуг. Увага на те, що адміністратор може сам підібрати кольори градієнта для пунктів послуг.


Враховуючи, що завдання лендінга - познайомити користувачів з роботою компанії і зацікавити у співпраці, - ми передбачили елементи залученості-перехід на соціальні мережі, заклики почати співпрацю практично в кожному інформаційному блоці, при цьому не обтяжуючи дизайн.

Програміст зробив максимально зручну адмінку для управління лендінгом. Велика частина інформації (графічна, текстова, посилання) редагується адміністратором. Плюс до всього, є можливість блоки лендінгу міняти місцями між собою. А пункти меню сайту - є анкорами до блоків.


Наша команда робить сайти адаптивними до різних пристроїв і оптимізованими.

Подивіться інші наші проекти