Національна федерація снукеру Snooker.ua

Замовити консультацію

Послуги

  • UI/UX дизайн
  • Back-end
  • Front-end

Подивитись сайт

Завдання:

Розробити інформаційний портал, для публікації текстово-графічного контенту, зі зручним інструментарієм управління та взаємозв'язком з соціальними мережами, а також інтегрувати сайт с турнірною системою замовника.

Рішення:

Згідно корпоративного стилю Федерації снукеру України розробили гармонійний, анімований, живий дизайн, більш як 10 динамічних розділів та підлаштований під завдання сайту конструктор сторінок. Сайт розроблений на CMS WordPress, адаптований під різні пристрої, оптимізований і відповідає поставленим завданням.

Протототипи та дизайн

В першу чергу були створені прототипи, щоб продемонструвати клієнту, як буде працювати майбутній сайт. Адже складно уявити таку кількість динаміки без візуалізації.

Далі - дизайн. Дизайнер відпрацював різноманіття палітри яскравих кольорів, зробивши дизайн максимально гармонійним.

Весь сайт наповнений рухомими елементами, як відображення самої гри. Всі анімації створено за допомогою CSS3. На прикладі відображений анімаційний елемент першого екрану головної сторінки, на інших же сторінках передбачений для банерів паралакс ефект, а пунктам прев`ю надано ефект появи знизу.

Блоки на головній сторінці - це швидкі переходи і найактуальніша цільова інформація з усього сайту.

На головній сторінці немає статики, всі блоки автоматично оновлюються новою інформацією, при доданні її адміністратором в розділах. 

Програмування

На етапі програмування ми передбачили:

  • інтеграцію з соціальними мережами Facebook та Twitter; месседжером Telegram і каналом YouTube. Налаштували репост на Facebook. Як результат: у проекту збільшилася соціальна активність.
  • розробили більш як 10 динамічних розділів в адмінці. Ці розділи заповнюються одноразово, далі інформація використовується на запрограмованих сторінках або в ручному режимі адміністратором через блоки конструктора.
  • розробили та удосконалили додаткові блоки конструктора сторінок згідно побажань клієнта.

Конструктор сторінок

Ми передбачили конструктор сторінок, який складається з блоків. 

Було передбачено 19 типів блоків, які можна додавати на сторінку в будь-якій кількості, і в будь-якій послідовності.

В чому “сила” та унікальність нами розробленого конструктору, дізнайтеся за посиланням 


Всі сайти, які ми робимо, обов'язково адаптуємо під різні пристрої. Як результат , Snooker.ua - це найтехнологічніший сайт, який добре висвітлює новини снукеру в Україні.

Подивіться інші наші проекти